Kalite, Estetik, Güven

Altuncu Mimarlık


Talep edilen ihtiyaca yönelik, müşteri istekleri ile ilişkilendirilen sorgulayıcı, araştırmacı bakış açısını hiç kaybetmeden, konfor kalite ve estetik ilkeleriyle çalışmaktadır.

devam
İletişim
Altuncu

Mimarlık
Kartaltepe Mah. Barbaros Sok. No:28 Bakırköy/İstanbul
HAKKIMIZDA

 ALTUNCU MİMARLIK İNŞAAT TAAHHÜT TURİZM-MEHMET NEDİM ALTUNCU

1964 Bakırköy doğumlu olan M. Nedim ALTUNCU 1988 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun oldu. 44 yıllık Bakırköy'lü ve 20 yıllık mimar olan M. Nedim Altuncu birçok projeye imza attı. Bir çok konut projesi dışında, Kültür merkezleri, spor salonları ve hastane projeleri çizen ve çizmeye devam Altuncu Mimarlık'ın bazı proje işleri şöyledir;

İnşaatı tamamlanmış olan Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğt. ve Arşt. Hastanesi Acil Binası,

İnşaat çalışmaları devam eden Levent Semt Polikliniği, projesi yeni tamamlanan 25000m2 alanlı 310 yatak kapasiteli olacak olan Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğt. ve Arşt. Hastanesi A-Blok Projeleri önemli hastane projeleridir.

Ayrıca inşaatı süren Yeni Bosna Kültür Merkezi ve Çizim aşamasındaki Bahçelievler Yüzme Havuzu diğer bir önemli spor kompleksi projelerimizdir. Bunların dışında faaliyet gösterdiğimiz taahhüt işlerimiz de mevcuttur. Taahhüt işlerimiz arasındaki başlıca işlerimiz; Eyüpte 25 daireli kat karşılığı konut inşaatı işi, Yeni Leventteki 2 Blok 20 daireli Askeri Lojman yapımı işi, Samandıra Belediyesi Hizmet Binası İnşaatı işi, başlıca taahhüt işlerimizdir.

Copyright 2006 © Altuncu Mimarlık. Tasarım ve Uygulama.  Davetiye.com.tr